Yukarı Çık

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

OTUZBİR KİMYA olarak yasal, düzenleyici ve müşterinin belirlediği kalite ve gıda güvenlikleri ile uyumlu mümkün olan en yüksek standartlarda tuz işleme ve satışı faaliyetini taahhüt etmekteyiz.

Kaliteli, güvenli ve helal gıda üretmenin temeli olan TS OIC/SMIIC 1:2019 standardını ,tüm yasal, İslamî şartları eksiksiz yerine getirerek helal  ürünleri üretmek

Tüm ürünlerimiz için gıda güvenliği hakkında nitelikli bilgiye ulaşılabilirliği sağlamaya gayret edeceğiz. Bu bilgiler müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, yasal ve düzenleyici yetkililer ve ürünlerimizin etkilediği veya ürünlerimize etki eden herhangi bir organizasyon dahil bütün gıda zinciri boyunca ulaşılabilir olacaktır.

Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, kalite ve gıda güvenliği yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirilmek için yönetim sistemini kurmak ve geliştirmek için gerekli kaynakları sağlamayı taahhüt etmekteyiz.

Bütün çalışanlarımızın bu kalite ve gıda güvenliği politikasında belirtilmiş görevlerini yerine getirmeleri için eğitim ve yeterliliğini sağlayacağız.

Tüketicilere helal ürün ve hizmeti sağlamak.

Hammadde seçiminde gıda güvenliği ve helal gıda gerekliliklerine uygun olmasını sağlamak.

Helal Gıda Yönetim Sisteminin hammadde menşeinden başlayarak tüketime hazır hale gelene kadar geçen süreçlerde etkin olmasını sağlamak. Uygulanmakta olan Helal Gıda Yönetim Sistemi'nin tüm birimlerce anlaşılması, benimsenmesi uygulanması ve iyileştirilmesini sağlamak.

Helal gıda logosunu uygun şekilde kullanmak şeklinde politikamızı yöneteceğiz.